Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2016

Αποτέλεσμα εικόνας για εδεσσαικος
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

Σε ρυθμούς Ηρακλή μπαίνουν από σήμερα οι Πράσινοι.Ο Εδεσσαικός θα ταξιδέψει στο 'Ασπρο την Κυριακή αντιμετωπίζοντας την τοπική ομάδα.Το 'Ασπρο πάντως ενώ ξεκίνησε το πρωτάθλημα εντυπωσιακά με όνειρα και φιλοδοξίες δείχνει το τελευταίο διάστημα να τα έχει παρατήσει,καθώς το ρόστερ του αποδυναμώθηκε κατά πολύ.Δείγμα ολών των παραπάνω η ήττα στην έδρα του από το Λουτράκι,ενώ πληροφορίες λένε ότι πριν από λίγα λεπτά στην εμβόλιμη σημερινή αγωνιστική και ενώ το σκορ στην Πέλλα ήταν 5-0 στο ημίχρονο,απόφασισαν να μην βγουν να συνεχίσουν το δεύτερο.'Οπως και να έχει πάντως εμείς κοιτάμε την δική μας ομάδα,η οποία καλείται να προετοιμαστεί κατάλληλα για ένα ακόμα ματς.Αυτή την ώρα πραγματοποιείται προπόνηση στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης.