Μαζί θα παρακολουθήσουμε την ποδοσφαιρική αναμέτρηση της ομάδας μας κόντρα στον ΠΟΝ Καλλικράτειας

Με αρκετές απουσίες και σήμερα ο Εδεσσαικος με τον τεχνικό των Πράσινων Βαιο Στεργιόπουλο να παρατασει τους :Παπαγεωργίου, Μωυσίδη, Τζιμογιάννη, Τσιτσαγκα, Μαυρόπουλο, Κεραμυδα, Πούπη, Γιαννόπουλο, Κυζιρίδη, Σίσκο και Μυλωνά

Ο αγώνας ξεκίνησε

Λογω καρτων εκτος εμειναν οι Προυντσης και Αβραμιδης

Γκολ 0-1 στο 6ο λεπτο για την Καλλικρατεια μετα απο σεντρα και κεφαλια του Παπαζογλου

Οπως και με τον Εθνικο οι Πρασινοι βρισκονται πισω στο σκορ και καλουνται να γυρισουν το ματς

Γκολ 0-2 στο 10ο λεπτο με σουτ του Μουρατι

Νεα ψυχρολουσια για τον Εδεσσαικο ,πολυ κακο το ξεκινημα της ομαδας μας

Εντονες διαμαρτυριες απο τους ποδοσφαιριστες του Εδεσσαικου για καταφανεστατο πεναλτυ που αρνειται να δωσει ο διαιτητης της αναμετρησης μπροστα στα ματια του !!!!

Νεες διαμαρτυριες των Πρασινων για το σκληρο τακλιν πανω στον Κεραμυδα,που σηκωνε κοκκινη καρτα,

Ο ποδοσφαιριστης της Καλλικρατειας τιμωρηθηκε με κιτρινη

20ο λεπτο το 0-2 παραμενει αλλα τουλαχιστον ο Εδεσσαικος δειχνει να εχει ξυονησει

55ο λεπτο το 0-3 παραμενει

60ο λεπτο μεγαλη ευκαιρια για την Εδεσσαικο με τον Παπαστεργιου το σουτ μεσα απο την περιοχη θα κοντραρει τελευταια στιγμη ενω κατεληγε στα διχτυα,νεο σουτ απο το Σισκο παλι κοντρα !!!!!

Γκολ 0-4

Στην αντπεπιθεση η Καλλικρατεια διαμορφωνει το 0-4 ,αντι να γινει το 1-3 εγινε 0-4