Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της ομάδας μας κόντρα στην Αναγ.Γιαννιτσων

Έχει ολοκληρωθεί το ζέσταμα και για τις δύο ομάδες

Ο τεχνικός των Πράσινων ξεκινάει με τους :Ηλιόπουλο, Μαυροπουλο, Στογιαννιδη, Αβραμιδη, Μωυσιδη, Τζιμογιαννη, Πουπης, Χατζηγεωργιου, Παπουτσιδης, Κυζιριδης και Καραδημος

Όλα έτοιμα για την σέντρα

2ο λεπτό πρώτη καλή στιγμή, σουτ του Πουπη έξω από την περιοχή στα χέρια του τερματοφυλακα

3ο λεπτό μεγάλη ευκαιρία για τον Εδεσσαϊκο, ο Καραδημος έκλεψε την μπάλα σούταρε αλλά ο τερματοφυλακας αποκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ

Νέα καλη στιγμή με Χατζηγεωργιου στο 10ο λεπτό κοντράρει η μπάλα και καταλήγει κόρνερ

Γκολ 1-0 για την Αναγέννηση στο 12ο λεπτό κόντρα στην ροή

18o λεπτό φάουλ για τον Εδεσσαϊκο στην εκτέλεση ο Κυζι η μπάλα θα περάσει άουτ

23ο λεπτό Σουτ του Κυζι με την μια θα περάσει άουτ

28ο λεπτό φάουλ για τον Εδεσσαϊκο, πάει ο Παπουτσιδης στο τείχος η μπάλα νέο σκληρό φάουλ πάνω στον Αβραμιδη

30ο λεπτό στην εκτέλεση ο Κυζι εντυπωσιακη απόκρουση σε κόρνερ

32ο λεπτό νέα μεγάλη στιγμή για τον Εδεσσαϊκο, σουτ του Καραδημου λίγο άουτ

42ο λεπτό καλή απόκρουση του Ηλιόπουλου

43ο λεπτό νέα τεράστια ευκαιρία για τον Εδεσσαϊκο, κεφαλιά του Μωυ νέα απόκρουση του τερματοφυλακα σε κόρνερ

Αλλαγή, θα περασει ο Μισκος στην θέση του Παπουτσιδη

Δεν παίζεται παιχνίδι τα τελευταία λεπτά με τους ποδοσφαιριστές να είναι συνεχώς κάτω στο έδαφος

Γκολ 2-0 για την Αναγέννηση στο 88ο λεπτό και αφού ολος ο Εδεσσαϊκος είχε περάσει μπροστά για την ισοφάριση

Οι χαμένες ευκαιρίες δεν έχουν τελειωμό, Σουτ του Καραδημου μέσα από την μικρή περιοχή άουτ