Αποτέλεσμα εικόνας για Εδεσσαικος
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Καλησπέρα φίλες και φίλοι του Εδεσσαικου

Σε λιγη ώρα από τώρα θα ξεκινήσει ο φιλικός αγώνας ανάμεσα στην ομάδα μας και την αντίστοιχη του Αρη Παλαιοχωριου

Ο τεχνικος των Πρασινων Ηλιας Σαπανης θα ξεκινησει με τους :Βολτση,Γκαρακλιδη,Κιορτση,Αβραμιδη,Μωυσιδη,Τσουμαγκα,Παπαγεωργιου,Ντογο,Ταουσιανη,Τσιακαλο και Παπαδημητρίου.

Το παιχνιδι ξεκινησε

Πρωτη καλη στιγμη για την ομαδα μας στο 10ο λεπτο το πλασε του Παπαδημητρίου απο την μικρη περιοχή μεσα αουτ

16ο Καλη εκτελεση φαουλ του Ντογου μπλοκαρει ο τερματοφύλακας

25ο Καλη στιγμη για τον Εδεσσαικο,ο Ταουσιανης προσπαθησε να κρεμασει τον τερματοφύλακα,με τον τελευταίο τελικά να προλαβαίνει την μπάλα

Εξυπνη εκτελεση κορνερ για τον Εδεσσαικο στο 33ο λεπτό προλαβαίνει την τελευταία στιγμη ο τερματοφύλακας.

Εχουμε ημίχρονο
Σκορ 0-0

Με Σοιλεμεζογλου αντι Βολτση ξεκινα το δεύτερο ημιχρονο

46ο Καλο σουτ του Ντογου μπλοκαρει ο τερματοφύλακας

47ο Δύσκολη αποκρουση του Ραφα σε σουτ του Ιγνατιδη

Μεγαλη ευκαιρία για την ομαδα μας για το 1-0.Ο Παπαδημητρίου κυνηγησε μια μπαλια βρέθηκε μονος με τον αντίπαλο goalkeeper με την μπάλα τελικά να καταλήγει αουτ.

Στον αγωνιστικό χωρο περνάει ο Καραγιάννης στην θεση του Τσιακαλου

Στο 58ο λεπτο δοκάρι για τον Αρη Παλαιοχωριου

63ο λεπτο Μεγαλη κουρσα απο τον Παπαδημητρίου το σουτ που επιχείρησε κοντραρε τελευταία στιγμή στα ποδια του αμυντικου με την μπάλα να καταληγει κορνερ.

Έχουμε αλλαγές,στο 65 λεπτο ο Ηλίας Σαπανης θα πραγματοποιήσει 8 συνολικά αλλαγές.Μπαινουν οι Πουπης,Τουφας,Μαυροπουλος,Προυντσης,Πασσαλης,Σφετκος,Καρακουτης και Λαφαζανιδης

Με τους Σοιλεμεζογλου,Μωυσιδη και Καραγιαννη να κλεινουν την ενδεκαδα που θα αγωνιστει τα τελευταια 25λεπτα.

Φοβερο σουτ του Πουπη στο 86 λεπτο με τον τερματοφύλακα να πραγματοποιεί την επέμβαση του αγώνα.

Μεγάλη απόκρουση και απο τον Σοιλεμεζογλου στο 90 σε απευθείας εκτελεση φαουλ.